У Дубліні на місці міських каналів облаштують зелену зону з велодоріжками

Королівський канал на півночі Дубліна буде переоблаштований у зелену зону довжиною 2,1 км.

Минулого тижня влада Дубліна оголосила реконструкцію Королівського каналу, навколо якого буде створений громадський зелений простір завдовжки 2,1 кілометра з велосипедними доріжками, пише The Mayor.

Зелена зона сполучатиметься з основними транспортними артеріями, що ведуть до центру міста, кладовища Гласневін та аеропорту Дубліна.

Візуалізація: OCSC

Реконструкція триватиме до 2025 року включно і коштуватиме понад 30 мільйонів євро. Проєкт включатиме пандуси, пішохідну доріжку, більше пішохідних і велосипедних мостів через канал і нову громадську площу. Планується також збільшення зелені та ландшафтних рішень.

Відкриття нового простору дасть місцевим жителям зону для відпочинку на природі та швидкий і безпечний спосіб пересування містом.

Візуалізація: OCSC

Крім того, проєкт стане частиною Dublin’s Active Travel Network – взаємопов’язаної туристичної системи, що сприяє активним подорожам. Нині довжина мережі становить всього 10 кілометрів, проте в найближчі 8 років планується створити ще 310 кілометрів.

Лорд-мер Дубліна Керолайн Конрой пояснила, що проєкт також відіграватиме важливу роль у спільній меті місцевої влади щодо скорочення викидів вуглецю.

 

 

Читайте також:

Ірландія спрямує €2,5 млрд на реновацію дефектних житлових будинків

У Венеції пересохли канали через відливи і відсутність опадів

В Амстердамі встановлюють лавки з переробленого пластику, створені завдяки 3D-друку