У будівництві нових станцій метро Харкова врахують воєнний досвід – мер міста

/ Події /

Попри війну, у Харкові планують продовжити роботу над розширенням мережі метрополітену, зокрема Олексіївської лінії. Нині проєкт перебуває на стадії перемовин з потенційним підрядником.

Про це повідомляють у Харківській міській раді.

За словами очільника міста Ігоря Терехова, будівельні роботи почнуть, як тільки дозволять військові, а “необхідні для будівництва кошти вже лежать на рахунках”. 

Також він зазначив, що у проєкт внесуть корективи, зважаючи на безпекові норми. Зокрема, мова йде про будівництво електродепо на станції “Перемога”.

“Ворог обстрілював наші депо, постраждала певна кількість складів метрополітену. Тому з метою безпеки проєкт необхідно змінити та пустити депо під землею. Ми повинні врахувати досвід, отриманий під час війни”, –  Терехов.

Знищене внаслідок російських обстрілів трамвайне депо в Харкові. Фото: Цензор.Нет

Варто зазначити, що проєкт будівництва електродепо та нових станцій Олексіївської лінії затвердили ще до масштабного російського вторгнення. Після проведення усіх необхідних тендерів, почати роботи над його реалізацією планували на початку весни. 

У Харківській міськраді повідомили, що наразі тривають перемовини з учасниками тендеру, які мають підтвердити подальшу участь у конкурсі.

 

 

Читайте також

ІТ-містечко для креативників збираються звести на Львівщині

БФ “Повернись живим” виставив на торги полотна Марчука та Примаченко, аби допомогти ЗСУ

Студентам КНУБА скоротять навчальну програму