У Бучу та Гостомель везуть модульні будинки для тих, хто втратив житло

/ Події /

У Бучі й Гостомелі встановлять тимчасові споруди для тих, чиє житло постраждало через війну.

Наразі 18 модульних будинків відправили сюди з Закарпаття. 

Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

“Саме там зараз ця інфраструктура дуже необхідна, і ми одразу передаємо її для потреб тих, хто опинився у важкій ситуації у Бучі, Гостомелі та інших містах”, – зазначив він.

За словами голови Закарпатської ОДА, конструкції легко та швидко транспортувати, їхній монтаж не займає багато часу, а головне – тут є всі необхідні умови для поселення сімей на певний період.

Такий вигляд мають модульні будинки, які встановлять у Бучі й Гостомелі для тих, хто втратив житло. Фото: Закарпатська ОВА

Модульні будинки як гуманітарну допомогу передали у користування американський Центр лідерства George E. Pataki Leadership Center спільно з The Ukrainian relief found. 

Як розповів засновник першої благодійної організації Джордж Патакі, такі конструкції у США використовують для забезпечення проживання людей після природних катастроф.

Конструкції мають відмінну ергономічність, тому їх легко транспортувати та монтувати. Фото: Закарпатська ОДА

Крім того, партнери зі США наголосили на тому, що й далі допомагатимуть із забезпеченням тимчасового житла людей, які нині опинились в тяжких обставинах. 

Наразі вони вже працюють над формуванням комплексного запиту щодо подальшого постачання та розташування модульних мінімістечок у регіонах, які сьогодні звільнили від окупантів ЗС України.

 

 

Читайте також

Польська пошта припинила співпрацю з росією

Після тиску та масових бойкотів Ашан все-таки ізолює офіс в рф

“Ніж в спину”. IKEA відмовляється від використання української деревини