У 34 країнах російські посольства можуть “переїхати” на вулицю України

/ Події /

Міністерство закордонних справ звернулось із закликом до країн-партнерок про зміну адреси російських посольств та консульств на вулицю України.

Про це йдеться на офіційній сторінці держустанови у твіттері.

Як зазначили у МЗС, відповідні петиції про перейменування розмістили на сайті проєкту Ukraine street. Можливість заміни адреси російських дипломатичних установ наразі відкрита у 53 містах 34 країн світу.

Самі ж автори проєкту наголошують, що таке рішення могло б бути простим, але значущим актом підтримки українського народу.

“росія на чолі з володимиром путіним демонструє досить слабкі історичні знання про Україну. росія ніби забуває, що Україна – суверенна держава.

Якби дипломати та консули щодня проходили вулицею України до своїх установ-представництв, російські дипломати та громадяни всього світу отримували б чудове щоденне нагадування про суверенітет України”, – йдеться на сайті Ukraine street.

Нагадаємо, що декілька європейських країн уже змінили адреси російських посольств на вулицю України. Зокрема, серед них – Чехія, Литва та Латвія. Також відповідне рішення планують ухвалити у Данії, Польщі й Ірландії.

 

 

Читайте також

Одеса просить прискорити подання заявки на вступ до ЮНЕСКО

Одеський зоопарк за вихідні відвідали близько 8 тисяч

Картину Бенксі продали на аукціоні, аби підтримати дитячу лікарню “Охматдит”