Тварини в українських притулках сьогодні на межі виживання. Як допомогти

/ Події /

Протягом чотирьох днів війни низка українських притулків для тварин опинилася в складній ситуації через нестачу коштів на лікування, харчування та догляд. Організація UAnimals відкрила збір коштів.

Про це повідомляє громадське об’єднання на офіційній сторінці в фейсбуці.

У найбільш скрутному становищі нині перебуває Гостомельський притулок, де від обстрілів загинули тварини. Приміщення прихистку залишилось без води і світла, тому волонтери просять про допомогу. 

“Якщо хтось має можливість допомогти транспортом, щоб доставити воду у притулок – відгукніться”, – закликають представники UAnimals.

Тварини у Гостомельському притулку чекають на допомогу. Фото: UAnimals

Крім того, українські притулки потребують фінансової допомоги. ГО UAnimals повідомляє, що кошти можна надіслати на особисту картку засновника організації Олександра Тодорчука – 4441 1144 5162 5790. За витрати обіцяють відзвітувати. 

Наразі організації за день вдалося зібрати та перерахувати у 25 закладів для утримання тварин 233 844 грн. Зокрема, кошти отримали притулки “Барбоскіни” “Біла скеля”, “Bat rehabilitation center”, “Сумське товариство захисту тварин”, “Щасливий шанс” тощо.

 

 

Читайте також

Супутниковий інтернет Starlink доступний в Україні — Ілон Маск

На Подолі у Києві під час військових дій зносять історичну будівлю

Українці за майже добу зібрали 200 млн грн для ЗСУ завдяки “єПідтримці”