Туристка зі Швейцарії намагалася вирізати своє імʼя на стінах Колізею

Під час екскурсії в Колізеї 17-річна туристка зі Швейцарії намагалася видряпати ініціали свого імені на стінах Колізею, однак це помітив гід.

Про це повідомляє римська газета Repubblica Roma.

Дівчина видряпала літеру N на стінах античної памʼятки і зупинилася тільки тоді, коли екскурсовод Девід Баттальїно почав фільмувати процес вандалізму. На зауваження вона ніяк не відреагувала та пішла.

“Це перший раз, коли мені вдалося зняти акт вандалізму в Колізеї, але за шість років я бачив їх десятки, деякі люди навіть відламували частини стіни. Одного разу в мене навіть плюнули, бо я насварив хлопчика”, — розповідає гід Девід Баттальїно.

Потім Девід підійшов до туристичної групи та звернувся до батьків дівчини, розповівши що їх донька вчинила незаконні дії. Однак батьки відповіли, що “вона просто дитина і не зробила нічого поганого”.

Після чого він звернувся до охорони Колізею та ті викликали поліцію. Дівчину та батьків забрали у відділок для допиту. За скоєний злочин дівчині загрошує штраф на суму 15 тисяч євро або увʼязнення на строк від двох по пʼяти років.

Нагадаємо, наприкінці червня в Колізеї стався схожий інцидент. Тоді хлопець видряпав своє імʼя та своєї коханої. Про подію стало відомо через відео, яке потрапило у соцмережі.

 

 

Читайте також:

“Іван+Хейлі23”: турист видряпав напис на Колізеї і наразив себе на штраф в 15 тис. євро

У Помпеях знайшли фреску із можливим зображенням давньоримської піци

У Римі відкрили для туристів площу, де вбили Гая Юлія Цезаря