Тривають слідчі дії щодо проведення виставки у драмтеатрі Чернігова, куди влучила ракета

У чернігівському драмтеатрі, куди влучила російська ракета 19 серпня, "відбувалась не виставка дронів, а закритий захід". Слідчі встановлюють обставини інциденту.

Про це пише Радіо Свобода з посиланням на слова очільника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса.

“Організатори звернулися з листом, що вони будуть проводити закриту зустріч представників бізнесу і волонтерів. Попросили нас забезпечити охорону громадського порядку та медичне чергування. Цей захід не передбачав залучення глядачів. Зараз по цьому питанню тривають слідчі дії, слідчі встановлять всі обставити”, – пояснив він.

Про те, що захід був погоджений з місцевою військовою адміністрацією, раніше повідомила організаторка події Марія Берлінська, засновниця та керівниця Центру підтримки аеророзвідки і проєкту “Невидимий батальон”.

“Це ніяка не бізнес-виставка, це закрита зустріч інженерів, військових і волонтерів на тему військових технологій для фронту”, – написала Берлінська.

Як наголосив Чаус, за його даними, “сторонніх відвідувачів у драмтеатрі Чернігова у момент удару не було, але це має встановити слідство”.

Він повідомив, що коли спрацював сигнал тривоги, організтори та учасники заходу спустилися в укриття, і перебували там під час ракетного обстрілу.

Нагадаємо, 19 серпня російські військові вдарили по центру Чернігова. Наразі відомо про сімох загиблих та 144 поранених.

 

 

Читайте також:

Посадовиці Дніпровської РДА вручили підозру через закупку овочерізок в укриття за завищеною вартістю

В НЕСТ відгукнулись на запити активістів щодо скандального проєкту на Рейтарській

Прокуратура почала розслідувати будівництво укриття в таборі на Закарпатті за кошти київського бюджету