Триває демонтаж МАФів біля входів до столичного метро: КМДА показала перші результати

/ Урбаністика /

Зокрема, від стихійної торгівлі уже звільнили входи до станції підземки “Політехнічний інститут”. 

Київська міська державна адміністрація повідомляє, що нині біля станцій метрополітену продовжують демонтаж МАФів, що перешкоджають доступу громадян до укриттів та сховищ. Споруди тимчасово переміщують із локацій.

“Зміцнення системи захисту громадян та безперешкодний доступ до укриттів та сховищ – це беззаперечний пріоритет як у нинішніх жахливих реаліях, так і в подальшому, оскільки питання безпеки та оборони залишатиметься питанням № 1. Ми сподіваємось, що власники МАФів це також розуміють і терпляче поставляться до необхідності очистити території біля метро”, – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Однією з територій, що повністю звільнили від МАФів, стала ділянка навколо станції метро “Політехнічний інститут”. Окрім того, там здійснили асфальтування та озеленення. 

До переліку того, що планують прибрати з евакуаційних шляхів для вільного доступу людей до сховищ і укриттів, входять тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності біля наземних входів і виходів станцій метрополітену, місцях зупинки громадського транспорту, біля захисних споруд  і укриттів цивільного захисту населення. 

“Усіх власників тимчасових споруд повідомляють про необхідність та причини такого рішення. У триденний термін власники повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки. На жаль, якщо цього не буде виконано ми будемо змушені виконати демонтаж силами КП та транспортувати споруди на штрафмайданчик”, – пояснює Пантелеєв.

 

 

Читайте також

МАФи біля столичних станцій метро та зупинок перенесуть на інші локації

У Львові створять бульвар зі сквером, фонтанами й громадським простором

Кишенькові парки. Маленькі оази з великим потенціалом