Три нереалізованих проєкти архітектора Френка Ллойда Райта відтворили у 3D-форматі

Студія Аngi спільно з Neomam studios створили 3D-візуалізацію трьох будинків, які спроєктував американський архітектор, засновник “органічної архітектури” Френк Ллойд Райт.

Дизайнери розробили детальні цифрові рендери інтер’єру й екстер’єру проєктів відомого митця. Кожен із них має автентичну форму й частково нагадує конструкцію мініфортець.

Mrs. David Devin house

Будинок для місіс Девід Девін. Візуалізація: Angi

Інтер’єр будинку для місіс Девід Девін. Візуалізація: Angi

Проєкт помешкання був розроблений Райтом для Алін (місіс Девід) Девін у 1896 році. За словами авторів 3D-візуалізації, про цей будинок практично не існує ніякої інформації, проте у ньому дуже виразний фасад, який різниться від інших робіт Райта.

 

Котедж для Айн Ренд

Котедж-студія для Айн Ренд (Конектикут, 1946). Візуалізація: Angi

Інтер’єр котеджу-студії для Айн Ренд (Конектикут, 1946). Візуалізація: Angi

Ця будівля була спроєктована в 1946 році для письменниці та філософині Айн Ренд. Вона має асиметричні бетонні тераси з каскадними ліанами вздовж периметру балконів. Також на вершині вежі планували побудувати студію з вікнами, з яких відкривався мальовничий вид на океан.

 

Будиночок на озері Тахо

Будиночок на озері Тахо (озеро Тахо, Каліфорнія, 1923). Візуалізація: Angi

Інтер’єр будинку на озері Тахо. Візуалізація: Angi

Будиночок на озері Тахо – ще один проєкт Френка Ллойда Райта, який він розробив у 1923 році для літнього табору на озері Тахо, який так і не побудували. За словами дизайнерів, тут він уявляє не просто комплекс котеджів уздовж берега, а й ніби відтворює в них дизайн кают флоту. 

Френк Ллойд Райтодин із найвідоміших архітекторів ХХ століття. Він запровадив нове бачення архітектури: з відкритим плануванням та озелененням будівель. Найвідомішими роботами митця низвають “Будинок над водоспадом” (1939) і нью-йоркський Музей Гуггенхайма (1959). 

Творчий доробок Райта складає 1171 архітектурну роботу, більша частина з яких так і не була реалізована, зокрема, через супротив його сучасників. Сьогодні ж проєкти Райта слугують джерелом натхнення для багатьох архітекторів і дизайнерів.

 

Читайте також

«98% йде на експорт». Панелі із переробленого пластику, які виготовляють в Україні, зацікавили одразу кілька країн

В Японії відкриють парк розваг за мотивами аніме Хаяо Міядзакі – відео

У костелі Святого Миколая завершили протиаварійні роботи (ОНОВЛЕНО)