У тексті звернення зазначається, що містяни з розумінням ставляться до потреби перегляду тарифу і готові платити 20 грн за поїздку, як це зараз відбувається в приватних маршрутках.
Водночас 30 грн — це непідйомна сума для щоденних витрат типового пасажира комунального транспорту.
Нагадаємо, 18 травня міська влада заявила про плани підвищити тарифи майже вчетверо. Разова поїздка в метро та наземному транспорті має зрости з нинішніх 8 грн до 30 грн, тобто на 275%. Раніше на сайті Київради вже набрали необхідну підтримку дві інші петиції.
Вони вимагали взагалі не підвищувати ціни на проїзд до остаточного завершення воєнного стану.
Раніше ми писали, Київський проїзний може стати одним з найдорожчих в Європі: кияни виступають проти підвищення тарифів.
Фото на головній – Liubomyr Vovchak / Unsplash
Читайте також:
У Києві визначили підрядника для будівництва фонтану біля Бессарабської площі
До Києва прибули перші нові тролейбуси за останні п’ять років