Товстий кіт став найпопулярнішою туристичною пам’яткою польського міста

/ Світ /

Йдеться про Гацека, який мешкає у Щецині. 

Про це повідомляють на сайті Oddity Central.

Нині чорно-білий кіт має оцінку 4,9/5,0 серед тисяч відгуків Google.

Гацек набув популярності у 2020 році, коли тварину у смокінгу зняли на відео і оприлюднили на тамтешньому новинному сайті wSzczecinie.

За словами місцевої жительки, Гацек вперше з’явився на вулиці Кашубській у центрі Щецина близько 10 років тому. Відтоді полюбився мешканцям і туристам. Як наслідок, тварину почали щедро підгодовувати, тому вона швидко набрала вагу. 

Гацек, чиє ім’я в перекладі з польської означає «довговухий кажан», має близько 2600 відгуків у Google — це більше, ніж будь-яка інша пам’ятка Щецина. Більшість із тих, хто опублікував відгук, нагородили кота максимальними 5 зірками, що зробило його найпопулярнішим туристичним об’єктом у місті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gacek (@kotgacekeveryday)

Відповідно до Notes From Poland, у Гацека є кілька відгуків з однією зіркою, в основному від людей, які критикують його власника або висловлюють занепокоєння щодо його ваги. Також дехто скаржився, що кіт подряпав їм руки або вкрав ковбасу. 

Нині кіт живе в критому дерев’яному ящику біля магазину на вулиці Кашубській, і хоча формально він не має власника, люди, які керують магазином, є його доглядачами. Біля його будинку встановили табличку, яка просить перехожих залишати для вусатого ласощі та закликає не гладити його, коли він спить.

 

 

Читайте також

В Амстердамі встановлюють лавки з переробленого пластику, створені завдяки 3D-друку

У Саудівський Аравії хочуть звести хмарочос у формі куба — концепт

У Варшаві подружжя відкрило ресторан “Крим” навпроти російського посольства