“Там є усе”. Розвідка оприлюднила детальну технічну документацію Кримського мосту

/ Події /

Українська військова розвідка оприлюднила детальну технічну документацію Кримського мосту, у якій описані характеристики та умови експлуатації російського об'єкта інфраструктури.

Нині документ перебуває у вільному доступі й з ним може ознайомитись кожен охочий, повідомляють у ГУ розвідки Міністерства оборони України. 

Там міститься детальна інформація про рельєфи місцевості, дорожнє покриття, опори мосту, протизсувні конструкції тощо. Всього документ має 242 сторінки.

“У найближчому оточенні путіна заявляють про “гарантовану” безпеку “Кримського мосту”…Утім, важко серйозно ставитися до заяв щодо повної безпеки від людей, які не здатні забезпечити збереження технічної документації стратегічного об’єкта. 

Зокрема, мова про технічну документацію “Будівництво транспортного переходу через Керченську протоку”. Окрім іншого, вона має докладну інформацію про рельєф місцевості, дорожнє покриття, опори мосту, протизсувні конструкції, заїзди-з’їзди та всю інфраструктуру комплексу”, – йдеться у дописі.

Кримський міст має протяжність у 19 кілометрів. Нині через нього переправляють російську техніку й війська. Фото: з відкритих джерел

Варто зазначити, що міст через Керченську протоку, що сполучає росію з окупованим Кримом, ввели в експлуатацію у 2019 році. Він має протяжність у 19 кілометрів, а приблизна вартість його будівництва складає близько 250 мільярдів рублів.

Нині рф використовує його у військових цілях, зокрема перекидає свої війська й техніку на територію Криму, а потім – на південь України.

Переглянути документ можна за посиланням.

 

 

Читайте також

Київ пропонують сполучити веломаршрутом з Бучею та Ірпенем

IKEA остаточно пішла з російського ринку

Фінал “війни віскі”: Данія та Канада владнали суперечку за острів у Арктиці, яка тривала півстоліття