SYNCHRO SPACE 2020: міжнародний досвід та інновації для міст

/ Украина /

21 листопада хаб інновацій для міст СИНХРО ПРОСТІР та FIABCI-UKRAINE спільно організують подію SYNCHRO SPACE 2020 за підтримки Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН та Посольства королівства Нідерландів в Україні.

SYNCHRO SPACE 2020 – це зустріч у колі однодумців, партнерів та експертів, які зацікавлені у створенні міст майбутнього та готові діяти. Це обмін досвідом та цікаві інсайти від інфлуенсерів у сфері сталого розвитку міст 5 континентів.

Вже кілька років поспіль СИНХРО ПРОСТІР об’єднує фахівців різних сфер діяльності. Мета – створення інноваційних проєктів для міст. За період 2018-2020 рр. розроблено рішення для 11 міст України. Cеред них Біла Церква, Вінния, Житомир, Краматорськ, Рівне, Тернопіль, Запоріжжя, Чугуєв, Лозівська ОТГ, Гостомельська ОТГ. А також 3 локації в Києві: UNIT.city, ВДНГ, Urban Space 500.

Цього року захід відбувається в новому форматі, але традиційно експерти, підприємці-новатори, представники міст та міжнародних організацій зберуться разом, щоб обговорити глобальні тренди створення міст майбутнього, підведуть підсумки синхро-року та оберуть краще інноваційне рішення для міст за оцінкою міжнародного журі FIABCI-UKRAINE SYNCHRO SPACE AWARD 2020.

На учасників заходу чекає:

  • лекційні блоки на теми: урбан-дизайну для міст майбутнього, природоорієнтованих рішень та смарт-технологій для міст;
  • міжнародні та українські спікери-новатори;
  • глобальний огляд інновацій для сталого розвитку міст від інфлуенсерів FIABCI з 5 континентів;
  • дискусійні панелі з представниками міст та експертами;
  • презентації інноваційних проєктів для міст та нагородження FIABCI-UKRAINE SYNCHRO SPACE AWARD 2020.

Команди, які презентуватимуть свої проєкти міжнародному журі, отримають шанс реалізувати їх в містах різних країн світу.

Запрошуємо урбаністів, архітекторів, дизайнерів, айті-розробників, екологів, соціологів, представників міст та ОТГ, девелоперів та стартапи, а також всіх хто готовий впливати на розвиток наших міст, взяти участь в цій події.

Участь безкоштовна!

Дізнатися більше про захід та зареєструватися можна на сайті.

Мови заходу: англійська та українська із синхронним перекладом.

Партнери події: iHUB, WorldStartup, USF, TechUkraine, Центр розвитку інновацій, InVenture Media Group, YEP.

Долучайтеся та створюйте міста майбутнього!

 

Читайте також:

Простаиваем на всех парах! Что тормозит инновации в архитектуре?

Архитектура будущего: идея vs технологии. Часть вторая