“Суперечить здоровому глузду”. Київська міська прокуратура про рішення Київради виділити 183 млн грн на добудову мосту

/ Урбаністика /

Йдеться про Подільсько-Воскресенський мостовий перехід через Дніпро.

“Київська міська прокуратура висловлює занепокоєння у зв’язку з ухваленням Київрадою рішення про виділення додаткових 183 мільйонів гривень з міського бюджету на добудову Подільсько-Воскресенського мостового переходу через річку Дніпро та закликає столичну владу якнайшвидше відреагувати”, – повідомляють представники установи. 

Зокрема встановлено, що потреба у будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу була визначена Генпланом столиці на 1985-2055 роки. Зведення переправи розпочалось у 1993 році та триває донині. За цей період кошторисна вартість робіт неодноразово збільшувалась та станом на 13.10.2021 затверджена у розмірі 19,9 млрд грн.

Тому прокуратура вважає добудову нового мосту не на часі, враховуючи, що у Києві унаслідок обстрілів пошкоджена значна кількість житлових і громадських будівель, об’єктів критичної інфраструктури. 

“Прийняття рішення про виділення 183 млн грн додаткового фінансування на добудову мостового переходу, будівництво якого триває майже 30 років, суперечить здоровому глузду та не сприяє раціональному використанню коштів міського бюджету”, – мовиться у повідомленні.

Отож, керівник Київської міської прокуратури звернувся до Київського міського голови з проханням винести на розгляд сесії Київради питання про скасування відповідного рішення. Натомість ці кошти радять направити на більш нагальні потреби столиці. Також прокурор закликав владу міста більш виважено підходити до питання розподілу коштів із бюджету та враховувати нинішні реалії війни. Тому Київська міська прокуратура очікує відповідь щодо цього у визначений законом термін.

Нагадаємо, 11 жовтня Київрада під час пленарного засідання ухвалила рішення про збільшення обсягів фінансування робіт із будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та виділення із міського бюджету 183 мільйонів гривень на його добудову.

 

 

Читайте також

Варшава допоможе Києву модернізувати потяги, вагони для яких були виготовлені в москві 

Проспект Героїв Сталінграда перейменували на честь Володимира Івасюка 

Петиція про встановлення лав для сидіння на станціях метро набрала майже 6 тисяч голосів