Студія Znak Design стала срібним переможцем премії International Architecture & Design Awards 2023

Студія дизайну та архітектури Znak Design стала срібним призером у престижному конкурсі IADA 2023, який щорічно організовує міжнародна спільнота дизайнерів та архітекторів The Architecture & Design Community.

Ця премія відзначає найкращі роботи у сфері інтер’єрного, архітектурного, продуктового та комунікаційного дизайну.

Фото: Znak Design

Цьогоріч у конкурсі брали участь понад 400 компаній з 59 країн. Znak Design здобув перемогу в категорії Restaurants Bars Interior Design Built зі своїм проєктом Fog Factory restaurant.

Фото: Znak Design

“Це один з наших найулюбленіших проєктів, в який ми вклали багато зусиль, працюючи в рамках концепції ресторану з її поєднанням східної кухні та європейського бачення. Ми раді гідно представити Україну серед великої міжнародної спільноти дизайнерів, така висока відзнака є дуже цінною та надихає”, — коментує Вадим Зюзюк, засновник та CEO Znak Design.

Фото: Znak Design

Ресторан Fog Factory розташований в Одесі. При створенні інтер’єру дизайнерів надихнули промислові металеві елементи, природні матеріали та форми.

Фото: Znak Design

В основу дизайну було покладено поєднання холодного металу та теплого дерева з мідними листами. Акцентом інтер’єру стали мідні трубчасті лампи, які гармонійно поєднуються з мідним покриттям в решті інтер’єру.

 

 

Читайте також:

Архітектурне бюро SIMPLI розробили концепт укриття в стилі паркінгу: фото

Україна вперше представлена на Міжнародній виставці сучасних меблів у Нью-Йорку

YOD Group створили лампи з відстріляних гільз ППО