Студенти КНУБА створюють проєкти відбудови житлових споруд і об’єктів культурної спадщини 

/ Архітектура /

Нині група майбутніх спеціалістів уже розробила кілька концептів щодо збереження муралів вуличного художника Бенксі, які він створив на Київщині. 

Про ініціативу розповідає пресслужба вишу.

У новому семестрі до навчальних програм впровадили підготовку студентів архітектурного, художнього і дизайнерського спрямування до створення проєктів відбудови зруйнованих  будівель і споруд, відтворення пам’яток архітектури, архітектурної спадщини і предметів мистецтва. 

Зображення: пресслужба КНУБА

Зображення: пресслужба КНУБА

Майбутні фахівці розробляють тематику реабілітаційних центрів, санаторіїв, центрів перепідготовки, тимчасового і капітального житла для переселенців та інших будівель і споруд, які допоможуть відбудувати  країну в повоєнний період. 

Зображення: пресслужба КНУБА

Зображення: пресслужба КНУБА

Зображення: пресслужба КНУБА

Крім цього, ініціатори нововведень зазначають, що такі проєкти забезпечать розвиток будівельної, архітектурної й мистецької галузей. Дизайнери й художники розроблятимуть мобільні блоки для відпочинку військових, які будуть встановлюватися на спеціальних автомобілях, тож матимуть можливість змінювати дислокацію. Також йдеться про розроблення камуфляжу відповідно до місцевості і часу року. 

Зображення: пресслужба КНУБА

Зображення: пресслужба КНУБА

Нині група студентів архітектурного факультету КНУБА уже розробила проєкти, які допоможуть зберегти мурали відомого вуличного художника Бенксі в Київській області.

 

 

Читайте також

10 українських брендів домашнього декору взяли участь у виставці в Німеччині

“Нашу спілку вбивають”. НСАУ називає тиском на архітектурну спільноту кримінальні провадження, ініційовані СБУ

«Стоп хаотичній забудові». Верховний Суд став на бік Мінкульту та киян у справі про забудову історичного ареалу міста