В часи війни, школи стикнулися з безліччю проблем, починаючи від фізичного руйнування будівель та майна, закінчуючи перевантаженням шкільних просторів. Аби впоратися з цими проблемами ХША пропонує школам інструкції та проєкти “самодопомоги”, які легко реалізувати самостійно, не користуючись специфічним обладнанням з доступних матеріалів.
Протягом 4 тижнів в рамках будівельної практики студенти та студентки ХША розробляли серії універсальних просторових інтервенцій для загальноосвітніх шкіл – меблі, ігрові майданчики, павільйони. Швидкі й прості рішення можуть якісно змінити простір школи та процес навчання дітей. Крім того, проєкти беруть до уваги теми інклюзивності, безбар’єрності та універсального дизайну.
Низка обраних проєктів вже була реалізована на території СЗШ №73 у Львові (вул. Дністерська, 5) – побудована та змонтована студентами та студентками під керівництвом викладачів та архітекторів-практиків.
Зараз спроєктований простір користується великою популярністю серед дітей різного віку.
Відкритий каталог проєктів з усіма кресленнями, розрахунками матеріалів та бюджету, а також інструкціями до збірки, аби будь-яка загальноосвітня школа мала змогу скористуватися ними для своїх потреб, можна знайти за цим посиланням.
Читайте також:
У Нью-Йорку відкрилася виставка робіт українських митців резиденції Biruchiy
Литва збудує в Бучі навчальний комплекс з сонячною електростанцією за 18 млн євро