Стартував 10-й архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM

/ Архітектура /

У п'ятницю, 1 вересня, оголошено старт архітектурного конкурсу на проєкт реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни в м. Житомир.

Цьогоріч конкурсне завдання матиме велику соціальну спрямованість і, як зазвичай, базуватиметься на реальних архітектурно-планувальних та конструктивних вимогах замовника будівництва, яким виступила Житомирська міська Рада.

Учасники розроблять та запропонують на розгляд журі концептуальні проєкти реабілітаційного центру із застосуванням сталевих конструкцій.

“Сучасна архітектура не обмежується лише гарним зовнішнім виглядом, вона має забезпечувати якісну функціональність і, в першу чергу, піклуватися про комфорт для користувача. Особливо це важливо для такої будівлі, як реабілітаційний центр”, – розповідає Олександр Вдовкін, куратор STEEL FREEDOM.

В конкурсі можуть брати участь студенти-архітектори та конструктори 3-6 курсів з 14 профільних українських вишів. Стати учасником STEEL FREEDOM або детальніше дізнатися про конкурс можна відвідавши офіційний сайт.

Реєстрація команд відбудеться з 1 вересня по 2 жовтня 2023 року, а подача проєктів можлива до 1 листопада.

Фінал, з онлайн-трансляцією, в межах якого і будуть визначені переможці, відбудеться 25 листопада.

Призовий фонд конкурсу розподіляється між I місцем – 30 000 грн, II місцем – 25 000 грн та III місцем – 20 000 грн.

Організатором STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, а генеральним партнером – компанія Метінвест.

Читайте також:

На Львівщині обрали переможців архітектурного конкурсу на проєкт благоустрою Майдану Незалежності

В Миколаєві оголосили архітектурний конкурс на кращі пропозиції меморіальних комплексів, присвячених захисникам України

В Івано-Франківську оголосили архітектурний конкурс на ревіталізацію простору біля палацу Потоцьких