“Сміливість – бути Україною”. Світом шириться нова соціальна кампанія

/ Події /

Білборди про українську відвагу з’явилися на вулицях понад 15 країн світу.

Мінцифри спільно з Banda Agency запустили проєкт, що присвячений силі українського протистояння нападу рф.

Команда створила дизайн білбордів, плакатів, мерчу, стікерів й логотипів, ключовим елементом яких є поняття сміливості як нового бренду України. Нині інформаційна кампанія поширилась у понад 15 країнах світу.

brave1

Проєкт створили завдяки ініціативі Офісу президента. Фото: Banda Agency

Таким чином автори проєкту хочуть підтримати людей, що попри війну свідомо залишаються в Україні, а також сприяти формуванню позитивного іміджу країни на міжнародному рівні. 

Нова рекламна кампанія нагадує світові про відвагу українського народу. Фото: Banda Agency

Білборди встановлюють у різних містах. Фото: Banda Agency

Основою для постерів стали знімки українських фотографів, серед яких – Макс Левін, Олександр Мелоян, Євген Хаустов, Стас Юрченко тощо. Логотипи на фото доповнює тризуб як головний державний символ. 

Офіс Президента запустив міжнародну рекламну кампанію, присвячену сміливості українців

На кожному фото зображені Герої й Героїні сьогодення, що ризикують своїм життям для того, аби захистити країну і всіх, хто тут мешкає. Фото: Banda Agency

Нині плакати можна побачити у Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Нідерландах, Великобританії, Канаді, Іспанії, Данії, Литві, Латвії, Естонії, Румунії, Болгарії, Швеції, Швейцарії, США та Норвегії.

Українців по всьому світу закликають підтримувати й розвивати кампанію: ділитися сайтом, друкувати та виходити на мітинги з постерами або розклеювати їх у населених пунктах.

Нагадаємо, що напередодні команда Мінцифри запустила перший у світі NFT-музей війни. Завдяки ініціативі вдалось зібрати понад 600 тисяч доларів на підтримку України.

 

 

Читайте також

Станція метро “Мінська” може стати “Варшавською” – Кличко

Таких “побратимів” нам не треба. В Одесі приберуть вказівники з назвами російських міст

Times New Roman, Arial та низка інших шрифтів тепер не доступні в росії