Про це повідомили в ГО “Пасажири Києва”.
У громадській організації новий дизайн автостанції асоціюють зі “стилем незаконних казино, МАФів чи АТБ”.
Оновлював локацію інвестор, який у 2021 році реконструював Центральний автовокзал на Деміївській площі, зазначив нардеп Володимир Крейденко.
“Крім оновлення самої станції, для зручності пасажирів, запустили безкоштовний шатл від метро “Житомирська” до “Дачної””, – пише Крейденко.
Зазначимо, у 2020-му 99,9% акцій “Київпассервісу” виставили на продаж через борги. Акції разом із шістьома автостанціями в Києві та 18 станціями в області придбав приватний інвестор, компанія “Бастіон-груп”.
Мережу автовокзалів та сервіс онлайн-продажу квитків об’єднали під новим брендом “Укрпас”.
Читайте також:
Активісти заблокували проїзд техніки до “Будинку з комахами”: будівництво зупинили

