SIRS Architects перетворили лондонську пивоварню на галерею Gilbert and George

Лондонська студія SIRS Architects перетворила пивоварню XIX ст. на публічну галерею для дуету художників Gilbert and George.

Як повідомляє Dezeen, над проєктом студія SIRS співпрацювала разом із художниками Гілбертом Проешом та Джорджом Пасмором.

Фото: Prudence Cuming

«Наша мета полягала в тому, щоб оживити історичну тканину району, віддаючи данину як новаторському духу Gilbert & George, так і глибокому шанобливому ставленню до багатої та різноманітної архітектурної спадщини Лондона», — сказав співзасновник студії Мануель Ірсара.

Фото: Prudence Cuming

Галерея, розміщена в колишній пивоварні, складається з трьох виставкових просторів різного розміру. Два нових приміщення зроблені частково з регенерованої цегли. На одному фасаді студія виклала темнішу цеглу в ромбоподібний візерунок. 

Фото: Prudence Cuming

Зелені залізні ворота, розроблені Gilbert & George, запрошують відвідувачів у вимощений бруківкою двір. З одного боку подвір’я доданий кінозал, де демонструється відео, яке знайомить відвідувачів із творами художників.

Фото: Prudence Cuming

Фото: Prudence Cuming

Поряд зі стійкою реєстрації, обишитою деревʼяними панелями, розташована виставкова зала, а на інших поверхах – додаткові галереї та кімната для переговорів.

Галерея відкрилась для публіки 1 квітня з першою виставкою під назвою The Paradisical Pictures.

Художній дует Gilbert & George описує себе як двох чоловіків, які разом є одним художником. Гілберт Проуш і Джордж Пассмор працюють разом вже шість десятиліть, створюючи абсурдистські роботи. В основу їхніх творів закладена ідея, що художники — це «живі скульптури», і що все, що вони роблять, є мистецтвом.

Читайте також:

Музей Метрополітен поверне Індії 15 скульптур, викрадених торговцем артефактами

Архітектурна студія OMA розробила проєкт розширення археологічного музею в Афінах

«Найкращій приклад реставрації». Львівська галерея мистецтв отримає премію ім. Гейштора