Про це повідомляють у “Крим.Реалії”.
“В історичних пам’яток оголилися фундаменти. Тріщини у стінах збільшилися, сходи від базиліки до великого дзвону частково зруйновані. Неподалік будівлі на узбережжі з’явилися тріщини в грунті”, — зазначається в повідомленні.
Ще до окупації Криму українська влада почала зводити в районі базиліки захисну стіну, яка б рятувала городище від сильних штормів, однак російська окупаційна влада не проводила роботи з берегоукріплення.
Херсонеське городище є єдиним в Північному Причорномор’ї цілісно збереженим зразком античного міста, який існував з V століття до н.е. до XIV століття н.е. Тут збереглися залишки міського планування вулиць, житлових, господарських та культурних споруд.
Читайте також:
На території “Херсонеса Таврійського” окупанти зводять новий амфітеатр
російські окупанти продовжують розкопувати Херсонес та вивозити артефакти
Окупанти розграбували музей-заповідник “Херсонес Таврійський” та вивезли візантійське золото

