Щонайменше 12 країн нададуть Україні обладнання для відновлення об’єктів критичної інфраструктури

/ Технології /

Загалом передадуть майже 1000 одиниць потрібного обладнання. 

Про це повідомляють на сайті Міністерства закордонних справ України. 

“Ми вже домовилися про постачання обладнання від урядів і компаній 12 країн: Ізраїлю, Іспанії, Італії, Литви, Німеччини, Північної Македонії, Польщі, Республіки Корея, Словаччини, Словенії, Фінляндії та Франції. Загалом йдеться про 954 одиниці енергетичного обладнання. Перші партії допомоги вже в Україні, решта очікується найближчим часом. Ми продовжуємо працювати над збільшенням кола партнерів і обсягів підтримки”, – заявив очільник МЗС Дмитро Кулеба.

Серед обладнання, яке отримує Україна, генератори різних типів, перемикачі автоматичні, теплові гармати тощо.  

Кулеба також нагадав, що відповідне доручення міністерство отримало від президента України, а МВС, Міненерго та інші органи влади й державні підприємства склали та оновлюють список потреб. Тому МЗС України оновило відповідні запити у рамках Європейського механізму цивільного захисту та центру кризового реагування НАТО. Крім того, дипломати опрацьовують запити безпосередньо з компаніями-виробниками енергетичного обладнання Франції, Німеччини, Бельгії, Швеції, КНР та інших країн. 

“Ми вдячні кожному партнеру та кожній компанії, які відгукнулася на наш терміновий запит. Україна завжди пам’ятатиме тих, хто був із нами у важку годину випробувань”, – підсумував глава МЗС України.

 

 

Читайте також

Від 29 жовтня у Кременчуці погасять Вічний вогонь

“Це бомбосховище витримає пряме влучання”. У Києві обирають місця для укриттів-паркінгів під стадіонами

У Ризі відкриють перший громадський майданчик для компостування “зелених” відходів