Що побудують на місці колишнього заводу Більшовик

Територію колишнього підприємства "Більшовик" на Шулявці продали за 1,429 млрд грн. Тож тепер киян цікавить, що чекає на підприємство і що збираються будувати на його місці.

27 жовтня 2021 р. ТОВ «Дженерал Коммерс» придбало на аукціоні за 1,429 млрд грн АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, раніше – завод «Більшовик»). Фактично ж, підприємством тепер володіє консорціум інвесторів, до яких входить власник A Development Олексій Баранов та компанія UDP під керівництвом Андрія Іванова.

Нові власники зобов’язані не лише погасити понад півмільйонну заборгованість перед працівниками заводу, держбюджетом та кредиторами, а й вкласти у модернізацію та розвиток підприємства щонайменше 57 млн грн протягом трьох років. Консорціум інвесторів надихнув досвід ревіталізації території колишнього заводу «Арсенал» (датальніше читайте в нашому матеріалі Желтый кирпич, черный шрифт. Прецедент A-Station как кейс работы с наследием), тому під час розробки концепції нового проєкту обіцяють зважати на приклад облаштування громадського простору A-Station.

«Наше завдання – перетворити закинутий завод на об’єкт, який приноситиме користь місту, городянам, державі та гармонійно вливатиметься у загальноміську інфраструктуру. Говорити про концепцію поки що рано – заявили в прес-службі компанії UDP.

Згідно з даними видання ІНФОРМАТОР, девелопери планують забудувати ділянку міксом житлових та комерційних об’єктів. Хоча депутатка від «Слуги народу» Роксолана Підласа зауважила, що земля належить не «Більшовику», а місту. Крім того, відповідно до генплану Києва, територія розташована в промисловій зоні, отже, її цільове використання змінити, наприклад, під будівництво житла, неможливо без відповідного рішення міськради.

За словами ж заступника голови КМДА Миколи Поворозника, п’ятий цех заводу інвесторам взагалі доведеться повернути місту — продати або передати за борги з оренди землі. «На місці цеху планується збудувати з’їзд із Шулявського шляхопроводу. Важливо, що з’явився об’єкт комунікації між містом та власником цієї території. Сподіваюся, що найближчим часом питання п’ятого цеху буде вирішено, і ми зможемо добудувати розв’язку Шулявського мосту, як і було заплановано».