Шевченківська РДА за кошти киян зводить укриття вартістю $400 тис. в селі Закарпатської області

Про це повідомив депутат Київської міської ради Леонід Ємець.

“Згідно даних Prozorro за кошти киян буде побудоване укриття на 140 осіб в селі Осій Хустського району Закарпаття – дитячий табір “Зачарована Долина”. Проєктна вартість будівництва 14 мільйонів гривень, саме така вартість відображена в проектних розрахунках, договір на проектування за 360 тисяч гривень вже підписано”, – повідомив він.

Договір на проєктування за понад 300 тис. гривень вже підписано

Ємець також додав, що до цього в дитячому таборі вже зробили ремонт на 7,3 мільйони гривень і “судячи з кошторису і вартості робіт робили по-багатому”: двері по 22 тисячі гривень, кондиціонери по 160 тисяч, душові кабіни по 32 тисячі. “Судячи з вартості унітазів це таки був Villeroy&Boch”, – іронізує депутат.

Тендер на ремонт в таборі за понад 7 млн гривень

“Окрім цього в травні туди купили люксовий мікроавтобус за 2 мільйони Hyundai Staria в топовій комплектації Business+ з купою класних фішок – шкіряний салон, звук Bose та красива підсвітку салону”, – додав він.

Опис мікроавтобуса від виробника: “Елегантно футуристична STARIA Premium робить більше, ніж просто встановлює нову естетику дизайну – автомобіль переосмислює сегмент розкішних мікроавтобусів, щоб започаткувати власний клас”, цитує Ємець

За словами депутата, за ці кошти натомість можна було б відремонтувати 14 столичних укриттів, яких місту і так не вистачає.

 

Читайте також:

“Обурливі тендери”: в київські укриття закупили барабани, овочерізки та пательню

Скандальні тендери: прибирання зачиненого аеропорту, шкільні мати, флагшток за 5 млн гривень

Відбудова «в ручному режимі»: чи все так прозоро з відновленням Ірпеня після деокупації