Щоб вирощувати їжу та сприяти обізнаності. Люксембург створює міську ферму 

/ Ландшафт /

Завдяки пілоту хочуть розвинути урбансадівництво на території усієї столиці.

Про ініціативу розповідає медіа The Mayor.

Під час проєкту урбаністи спробують облаштувати багатогранне сільське господарство в міських умовах. Для реалізації мети, тамтешня влада почала пошук кандидатів на посаду керівника міської ферми в екорайоні Кюбебірг, який нині будують. 

Мартіне Хеммер, голова Kirchberg Fund – громадської організації, яка займається зведенням Кюбебірга, пояснила, що міське садівництво в новому районі стане показовим для розвитку більшої кількості подібних ініціатив у Люксембурзі. 

Крім того, це частина Люксембурзької національної стратегії міського фермерства, спрямована на наближення виробництва продуктів харчування до міських центрів і сприяння більш циклічному та сталому харчуванню. 

Згідно з графіком Kirchberg Fund, міське фермерство має стартувати вже у 2024 році, попри те, що жителі переселятимуться до нового району лише у 2028 році.

Міська ферма, окрім виробництва рослинної їжі, вирощуватиме домашню худобу, наприклад, курей і кроликів, доглядатиме фруктовий сад, а також відповідатиме за обслуговування й утримання зелених насаджень поблизу.

Міське село: найкраще з різних світів

За словами пані Хеммер, міська ферма також відіграватиме освітню роль, акцентуючи на темах екології, збереження ландшафтної спадщини Люксембурга.

Новий район буде побудований на території площею 33 гектари та матиме мультимодальний план руху з дозволом автомобілів лише на певних переїздах. Він коштуватиме близько 77 мільйонів євро та забезпечить понад 3 000 одиниць житла.

Одна з унікальних особливостей району полягає в тому, що він буде інтегрований з наявними зеленими насадженнями та забезпечить гармонійне злиття природи з міським середовищем.

 

На головній: візуалізація майбутнього району Kuebebierg.
Джерело: Güller Güller architecture urbanism

 

 

Читайте також

Одеситам пропонують обрати найкращий проєкт благоустрою Театральної площі

У Данії скасовують вихідні на релігійні свята, щоб поповнити оборонний бюджет 

У Парижі збираються облаштовувати кишенькові парки, щоби знизити спеку