Сеульський музей відмовився повертати картини в росію через її напад на Україну

/ Арт /

Південнокорейський Центр сценічного мистецтва Sejong, що в Сеулі, відмовився повертати полотна, що належать росії.

Про це повідомляє Еuronews із посиланням на The Korea Times.

Таку відповідь отримали чотири російські музеї на прохання повернути 75 робіт художників “через ескалацію напруженості в Україні, що поширюється на світ мистецтва”. 

Творчий доробок 49-ти художників раніше до країни доправили Єкатеринбурзькому, Нижньогородсьму, Красноярському та Далекосхідному художніх музеях. Зокрема, були представлені роботи Василя Кандинського, Казимира Малевича, Олександра Родченка та Наталії Гончарової.

 Відвідувачі дивляться на художні роботи на виставці «Кандинський, Малевич і російський авангард» у Музеї мистецтв Седжон в Центрі виконавських мистецтв Седжон, Сеул, 2 січня. Фото Korea Times, Хон Ін- ки

Виставка “Кандинський, Малевич і російський авангард” у Сеулі, 2 січня. Фото: Korea Times

Експонати передали в оренду для презентації виставки “Кандинський, Малевич і російський авангард”, яка мала тривати до 17 квітня. Проте Єкатеринбурзький музей попросив достроково закрити виставку й повернути картини до 3 квітня через “складну ситуацію”. 

Нагадаємо, напередодні в Європі заявили про те, що не можуть повернути твори мистецтва назад до рф через антиросійські санкції.

 

 

Читайте також

Без Гаррі Поттера: книжкові магазини рф знімають з продажу популярну серію книг

В Україні заборонять присвоювати географічним об’єктам назви, що символізують росію

Італійську віллу, що може належати пропагандисту соловйову, підпалили