Рим планує обмежети для туристів доступ до фонтану Треві

Через недобросовісних туристів, влада Рима вирішила обмежити доступ до всесвітньо відомого фонтана Треві.

Про це повідомляє видання TheMayor.

Останній інцидент, який підживив хвилю місцевого невдоволення, пов’язаний із туристом, який використовував фонтан Треві як об’єкт аквапарку, пірнувши з однієї зі статуй у басейн. Це сталося вночі у четвер, 27 липня.

Натовп, який спостерігав за ним, знімав цей акт і аплодував йому. Як повідомляється, чоловіка пізніше оштрафувала поліція.

“Штрафів поліції та численних звернень до здорового глузду вже недостатньо. Туристи не можуть безкарно робити все, що їм заманеться, потрібна повага, і ми справді повинні зберегти найцінніші місця у світі”, — сказав міський радник Алессандро Онорато.

Фото: Відкриті джерела

Фонтан Треві, який датується 18 століттям і вважається шедевром бароко, регулярно наражається на “неповагу”, навіть якщо він огороджений і охороняється.

Саме тому радник Онорато, який відповідає за політику туризму та заходів у міській раді, звернувся до міністерства культури Італії з проханням розробити обмеження для відвідування знаменитого місця.

Нагадаємо, тепер туристам загрожує можливість потрапити до в’язниці, якщо їх спіймають за псуванням стін Колізею. Це повʼязано з частими випадками вандалізму.

 

 

Читайте також:

Туристка зі Швейцарії намагалася вирізати своє імʼя на стінах Колізею

“Іван+Хейлі23”: турист видряпав напис на Колізеї і наразив себе на штраф в 15 тис. євро

У Римі відкрили для туристів площу, де вбили Гая Юлія Цезаря