В Америці створять трасу, яка буде заряджати електромобілі під час руху

/ Події /

Ізраїльська компанія Electreon Wireless розробила технологію, завдяки якій водії електрокарів зможуть заряджати свої автомобілі під час руху.

Проєкт передбачає створення електрифікованої ділянки, яка буде взаємодіяти із спеціальним вбудованим приймачем в електромобіль. 

Компанія реалізує свою технологію у американському місті Детройт. Тут електрифікують частину траси довжиною у 1,6 км. Вона буде розташовуватись поблизу центрального термінала покинутої залізничної станції Мічигану. Влада штату планує виділити на це 1,9 мільйона доларів. 

Зазначається, що новою трасою зможуть користуватися власники будь-якого транспорту, незалежно від наявності спеціального приймача. Візуалізація: Electreon

Дорога автоматично заряджатиме автомобілі незалежно від того, перебуватимуть вони у русі чи ні. Завдяки індуктивній зарядці магнітні частоти передаватимуть електроенергію від металевих котушок, закопаних під дорогою, до спеціального приймача на нижній стороні електромобіля.

Дорога автоматично розпізнаватиме спеціальний приймач на електромобілі. Візуалізація: tesvolt

Проєкт планують втілити до 2023 року. Щоправда, встановлення спеціального приймача обійдеться водіям приблизно у 3-4 тисячі доларів.

Варто зазначити, що нині Electreon Wireless успішно впровадила технологію бездротової зарядки на автошляхах у Швеції, Ізраїлі та Італії.

 

Читайте також

Netflix купив права на трансляцію фільму “Носоріг” Олега Сенцова

У центрі Києва запрацюють три автоматизовані громадські вбиральні

У Київському департаменті культури презентували оновлену айдентику – відео