Росіяни атакували залізничну інфраструктуру в Сумах

Вночі, 31 жовтня, російська армія атакувала пасажирське депо в Сумах, пошкодивши господарські приміщення Укрзалізниці та рухомий склад.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

“Для перевезення пасажирів поїзда №779/780 Суми — Київ оперативно подали підмінні вагони. Поїзд відправився за графіком”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Укрзалізниця
Фото: Укрзалізниця
Фото: Укрзалізниця
Фото: Укрзалізниця

Також ворог атакував залізничну інфраструктуру в районі Лозової Харківської області — поїзд №228/227 Гусарівка — Івано-Франківськ прямує зміненим маршрутом. Залізничники намагаються скоротити відставання поїзда від графіка.

На щастя, під час атак ніхто не постраждав — усі працівники вчасно перейшли до укриттів.

 

 

 

Читайте також:

На Запоріжжі завершили будівництво підземного корпусу ліцею

На Львівщині відновлюють історичну вежу колишнього магістрату

“Оригамі Олень” Жанни Кадирової вирушає на Венеційську бієнале після презентації у Львові