Рідкісну картину Брейгеля Молодшого знайшли в приватному будинку у Франції

Картину нідерландського художника Пітера Брейгеля Молодшого виявли вдома у французської родини.

Про подію повідомляє The Guardian.

Одна з найвидатніших робіт Брейгеля Молодшого, написана між 1615 та 1617 роками висіла просто за дверима у чиємусь будинку з 1900 року. Власники, які побажали залишити анонімність, викликали представника аукціонного дому Daguerre Val de Loire для оцінки твору.

Екпертиза підтвердила оригіналність роботи. «Зрозумівши цінність картини, з якою вони жили поряд увесь цей час, родина попросила сфотографувати їх із нею. Це було і смішно, і зворушливо», — зазначили в аукціонному домі. Вартість роботи оцінюють у 800 тисяч євро. Картину продадуть на аукціоні в Парижі.

Зображення: Пітер Брейгель Молодший, робота Антоніса ван Дейка

Пітер Брейгель Молодший народився 1564 року у Брюсселі, у родині фламандського художника Пітера Брейгеля Старшого. Його молодший брат Ян Брейгель Старший також був художником. Брейгель Молодший писав пейзажі, релігійні сюжети та сцени сільського життя.

Його робота «Сільський адвокат» зображує хаотичну чергу з селян у адвокатській конторі. Крім підписаних і датованих версій цієї картини існують також десятки подібних полотен, авторство яких не підтверджено. Оригінальна версія твору 1617 року висить у Луврі.

 

 

Читай також:

Митець із Нової Каховки розмалював дудлами будинок у Вінниці 

У ботанічному саду «оживили» фантастичних звірів з картин Марії Примаченко

Міський музей Амстердама визнав Малевича українським художником