“Рідка скульптура”: берлінський художник Еппе Хайн розмістив водну інсталяцію в Базелі

У швейцарському Базелі на громадській площі Freilager Platz художник Еппе Хайн створив водну інсталяцію.

Про це пише видання Design Boom.

Інсталяція під назвою “Appearing Rooms” має чотири зовнішні водяні стіни, які утворюють квадратну форму, а всередині вона розділена на менші зони чотирма незалежними стінами.

Фото: Pati Grabowicz

Стіни зі струменів води мають висоту в понад два метри. Вода непердбачувано опускається та підіймається, поступово впускаючи людей у відповідні зони – “кімнати”.

Фото: Pati Grabowicz

Хоча структура заохочує до гри і залучає людей до інтерактивного досвіду, митець не нав’язує конкретних очікувань щодо того, як люди повинні реагувати на його роботу.

Фото: Pati Grabowicz

“Я не очікую особливої ​​реакції чи взаємодії з моїми роботами. Мені більше цікаво стимулювати та надихати людей, можливо, виманювати їх із зони комфорту, розмовляти з їхніми почуттями та залучати їх до діалогу. Я не можу заздалегідь визначити чи навіть передбачити, як вони реагуватимуть і поводитимуться; люди занадто різні для цього”, – каже Еппе Хайн.

Фото: Pati Grabowicz

Відвідувачі можуть переходити з одного водного простору в інший або вдивлятися крізь прозорі стіни, насолоджуватись навколишньою площею, архітектурою.

 

 

Читайте також:

У Глазго відкривається офіційна виставка Бенксі

На місці будинку в Маямі, що трагічно обвалився, зведуть новий за проєктом Zaha Hadid Architects

Snøhetta спроєктувала повністю енергонезалежну школу в Норвегії