Ресторан Terra від YOD Group переміг у LIV Hospitality Design Awards

/ Дизайн /

Наприкінці лютого оргкомітет міжнародного конкурсу LIV Hospitality Design Awards оголосив переможців. Гран-прі в категорії Eating Space здобув інтер’єр студії YOD Group –  ресторан Terra, що належить до комплексу Emily Resort у Винниках Львівської області.

Ресторан Terra відкрився в рамках нового комплексу Emily Resort у містечку Винники Львівської області. Ресторан має просторе приміщення, зоноване фактурними колонами, і велику відкриту терасу. Особливості інтер’єру – неповторна атмосфера українських краєвидів, що виражена через унікальні текстури й характерні кольори.

Ритмічна стіна з обмідненими плитами крізь панорамне вікно продовжується так само фактурною перегородкою, проте вже з іншим патерном. Сірі та бежеві відтінки інтер’єру починають по-новому виглядати на фоні природних пейзажів замість інтер’єрних композицій

Зелені скляні цеглини від Poesia Glass використані не лише для оздоблення колон — вони також зустрічаються в інтер’єрі ресторану як окремо розташовані візуальні акценти

 

Докладніше про проєкт ми писали тут.

YOD Group – компанія, заснована 2004 року, що спеціалізується на комерційному дизайні. Створила більше 150 проєктів в Україні та світі.

LIV Hospitality Design Awards – це Міжнародний конкурс із офісом у Швейцарії. У конкурсантів відзначають якість і різноманітність архітектурних та дизайн-проєктів та проектів, які формують світову індустрію гостинності.

Основні критерії оцінки: естетика, інноваційність, функціональність.

 

 

Читайте також:

YOD Group отримала «Премію Версалю» – це перша українська дизайн-студія, що здобула таку нагороду

Два українських проєкти здобули перемогу на Restaurant & Bar Design Awards 2022

“Демократія та відкритий простір”. Українські архітектори розробили дизайн нової будівлі мерії для Маріуполя