Український стартап Releaf Paper готується запустити завод у Франції

Український стартап Releaf Paper, який розробив унікальну технологію виготовлення пакування з опалого листя, планує запустити завод у Франції.

Про це пише Foodbev.com.

Releaf Paper стали переможцями програми EIC Accelerator 2022 від Єврокомісії, що дозволило їм отримати 2,5 млн євро на будівництво заводу.

Місцем для виробництва обрали Францію. Завод має запрацювати до 2024 року. Він матиме потужність переробки – 10 тисяч тонн сировини на рік.

Впродовж наступних 5 років стартап планує придбати щонайменше три інші заводи у Європі.

Фото: Releaf Pape

“Наразі єдиним нашим інвестором є Європейська Комісія, але пізніше цього року ми залучимо більше провідних інвесторів”, — розповів гендиректор та співзасновник українського стартапу Releaf Paper Олександр Соболенко.

Окрім Європи, українська команда зацікавлена розміщувати заводи у Північній Америці, Японії та Південній Кореї.

Про Releaf Paper

Releaf Paper – це український екостартап, що був заснований 2020 року. Основний продукт – папір і паперові пакети, що виготовляються без використання деревини. Технологію виробництва паперу з опалого листя придумав на той час 17-річний школяр із Закарпаття Валентин Фречка. Компанію він запустив із бізнес-партнером Андрієм Варцабою, перші продажі стартували у травні 2021 року.

Фото: Releaf Pape

Серед замовників Releaf Paper в Україні – L’Oreal, Samsung, Weleda, Schneider Electric. У вересні 2022 року стартап запустив продажі у Європі – покупцям відвантажують вироблену в Україні продукцію зі складу у Словаччині.

 

 

Читайте також:

Український стартап Releaf Paper отримав від Єврокомісії 2,5 млн євро на будівництво фабрики

WiZ від Signify. Так само просто, як вкрутити лампочку

Львівські стартапери відтворили зруйнований Хустський замок у доповненій реальності