“Рекламувати себе поки не навчилися”. Мінтуризму Італії вибачилося за рекламу з Венерою Боттічеллі у ролі “інфлюенсерки”

Міністерство туризму Італії розгорнуло рекламну кампанію, обличчям якої стала легендарна Венера Сандро Боттічеллі.

Про це повідомляє видання Global Travel Industry News.

Одна з найвідоміших жінок у світі стала головною героїнею нової міжнародної туристичної рекламної кампанії Міністерства туризму та ENIT (Agenzia nazionale del turismo – Італійська урядова туристична рада), яка вартувала понад 9 млн євро.

Венера, як віртуальна особа, подорожуватиме по всій Італії, представляючи світові італійський дух, описуючи ландшафти, знакові напрямки мистецтва, типову їжу та вино, та багато інших туристичних пропозицій.

Фото: venereitalia23

За віртуальним маршрутом можна буде прослідкувати у профілі venereitalia23 в Instagram, та на сайті Italia.it.

Своєю чергою, італійська група активістів Mi Riconosci, яка виступає за збереження спадщини, засудила “цю принизливу кампанію”. Фахівець в сфері мистецтва Лівія Гаромерсіні вважає, що кампанія “баналізує спадщину в найвульгарніший спосіб”.

Ще один казус, який помітили у кампанії: на одному з кадрів реклами, де Венера п’є вино з чудовим видом на узбережжя, виявили краєвиди Словенії.

Міністерство з туризму країни у відповідь на критику вибачилися у оригінальний спосіб: «Ми найкрасивіша нація у світі, але поки що рекламувати себе не навчилися».

 

 

Читайте також:

Компанія Mattel випустила першу в світі ляльку Барбі із синдромом Дауна

В Портофіно штрафуватимуть туристів за довготривалі селфі в мальовничих місцях

“Вас вітає Італія”: в аеропорту Рима розмістили видатну скульптуру Лоренцо Берніні