Rebuild Ukraine Hackathon запускає конкурс 3D_4bX для українських студентів з метою прискорення відбудови

 

Rebuild Ukraine Hackathon спільно з WZMH Architects та Sparkbird запускає конкурс 3D_4bX для українських студентів з метою прискорення відбудови.

Україна, прагнучи до швидкої та ефективної відбудови, використовує найсучасніші будівельні технології, такі як 3D-друк.

Націлена на швидку та результативну відбудову, Україна активно застосовує передові будівельні технології, включаючи 3D-друк. Прагнучи прискорити процес відбудови, країна має всі шанси стати світовим лідером у використанні цієї технології для відновлення критично важливих об’єктів інфраструктури.

З цією метою Rebuild Ukraine Hackathon (ініціатива, започаткована WZMH Architects, провідним канадським архітектурним бюро) оголосив про запуск конкурсу 3D_4bX, спеціально орієнтованого на українських студентів архітектурних та інженерних спеціальностей. Цей конкурс має на меті прискорити процес відбудови шляхом створення портативних та ефективних житлових рішень за допомогою технології 3D-друку. 

«Через значні руйнування, спричинені війною, Україна гостро потребує реконструкції житлових будинків та інфраструктури. WZMH вірить у потенціал українських студентів запропонувати інноваційні технологічні рішення, які стануть значним кроком на шляху до швидкого відновлення країни», – заявив Зенон Радевич, один із директорів WZMH. 

Учасники конкурсу матимуть можливість спроєктувати житловий будинок (житло для однієї сім’ї), який можна буде виготовити за допомогою технології 3D-друку, а також розробити технологію 3D-друку, яку можна буде легко транспортувати та використовувати по всьому світу для побудови подібних будинків. Загальний призовий фонд конкурсу 3D_4bX становить 5 000 канадських доларів, а переможці будуть оголошені 14 грудня 2023 року. 

Конкурс 3D_4bX від Rebuild Ukraine Hackathon – це важлива платформа для студентів, які прагнуть продемонструвати свої знання в галузі 3D-технологій та архітектурних інновацій, долучившись до життєво важливої місії відбудови України. 

Додаткова інформація та реєстрація учасників доступна на офіційному сайті конкурсу.  

 

 

Читайте також:

Конкурс на реконструкцію Катериненської площі в Одесі не відбувся

У селі Ягідне оголосили архітектурний конкурс на кращу концепцію меморіального комплексу

У Камʼянець-Подільському оголосили архітектурний конкурс на реставрацію “Кушнірської башти”