Притулок для тварин “Бест Френдз” на Київщині відбудують за 2 млн грн

/ Україна /

Кошти на реконструкцію надала компанія Suziria Group.

Про це йдеться на сторінці благодійної організації UAnimals. 

“У березні 2022 року росіяни обстріляли притулок “Бест Френдз” на Київщині. Щоб його відбудувати, UAnimals та Suziria започатковують благодійний проєкт Tails Changes. Це дозволить облаштувати у притулку карантинний бокс, де в майбутньому може бути врятовано тисячі тварин. І це лише початок!” – повідомляє команда БФ. 

Активісти зауважують, що після відбудови карантинного приміщення притулок зможе розширити простір й облаштувати два операційні місця на додачу до двох, що існують тепер, – так кількість врятованих тварин зросте вдвічі.

“У рамках проєкту ми зробили благодійний внесок близько 2 млн грн на реконструкцію притулку “Best Friends”, який значно постраждав від ворожих військ, щоб врятувати життя тисячам домашніх улюбленців у майбутньому.

Окрім реконструкції притулку в планах Suziria Group запуск освітньої програми, спрямованої на роботу з засновниками притулків, нове бачення системи адміністрування, дотримання міжнародних стандартів в роботі та адопцію домашніх улюбленців”, – розповідають представники компанії.

 

 

Читайте також

Португальське місто Кашкайш надало Ірпеню €500 000 на будівництво дитячого садка

Вінничанин змонтував будинок за 72 години за власною технологією швидкого зведення

Суд визнав садибу Дмитрієва комплексною пам’яткою архітектури