«Природа стає частиною вистави». В Китаї звели односхилий театр посеред бамбукового лісу

Китайська студія Group of Architects завершила будівництво театру Yada поблизу міста Ісін (місто неподалік Шанхаю на сході країни).

В архітектурі будівлі переважають керамічні та дерев’яні елементи, що відсилає до бамбукових лісів регіону та спадщини гончарного виробництва, пише Dezeen.

Архітектори спроєктували театр як культурний орієнтир для нового міста Янсянь Сішань, поява якого обумовлена відродженням сільських районів навколо Ісін.

Фото: Dezeen

Будівля, оточена горбистим ландшафтом, включаючи близько 400 гектарів бамбукового лісу і нагадує традиційні китайські сади з кластером легких односхилих форм, розбитих невеликими громадськими двориками.

Дахи будівлі піднімаються вгору, а мансардні вікна та скління на всю висоту наповнюють інтер’єр світлом і створюють величезні види на навколишній ландшафт.

Фото: Dezeen

Звивиста дорога веде до входу в театр, де похилий сад, пересічений неглибокими бетонними сходами, веде до кафе з видом на озеро.

На протилежному боці центрального двору є ресторан і лаунж-зона для відвідувачів, а бетонні сходи уздовж озера ведуть до стежки, що проходить через ліси на південь.

Фото: Dezeen

У залі для глядачів на 530 місць природний схил був використаний для організації місць для сидіння.

Фото: Dezeen

«Оскільки природа стає частиною вистави, аудиторія дарує глядачам новий і чудовий театральний досвід у привабливому зеленому контексті», — кажуть у студії.

Фото: Dezeen

Ззовні будівлі були облицьовані сумішшю рифлених і простих блідо-зелених керамічних плиток між тонкими смужками алюмінію.

 

 

Читайте також:

В Берліні приватних власників зобов’язали встановлювати сонячні панелі на новобудовах

У Франції завершили реконструкцію Національної бібліотеки — роботи тривали 15 років

Протягом двадцятиліття нахил Пізанської вежі зменшили на понад 4 сантиметри