Провідні українські дизайнери та архітектори стали першими відвідувачами онлайн екскурсії, яку видатний британський дизайнер Лі Брум провів своїм нью-йоркським пентхаусом

/ Архітектура /

5 серпня відвідувачі Design Talk, що організувала Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine), отримали ексклюзивну можливість потрапити в гості до відомого дизайнера та засновника однойменного бренду Lee Broom. Британець приєднався до розмови по відеозв'язку зі свого пентхаусу в Нью-Йорку, інтер'єр якого він облаштував та стилізував дистанційно з Лондону під час локдауну.

Lee Broom – один з провідних британських дизайнерів та засновник однойменного бренду. З моменту заснування компанії у 2007 році він створив понад 100 предметів меблів, аксесуарів і освітлювальних приладів, які продаються більш ніж у 250 магазинах у 50 країнах світу.

Лі Брум отримав більше 30 нагород, у тому числі престижну премію British Designer of the Year Award та The Queen’s Award for Enterprise, а видання The Financial Times назвало його “одним з найшанованіших британських талантів”

Двоповерховий пентхаус площею 280 кв.м, що розташований в Нижньому Манхеттені з панорамою на Empire State Building, став першим інтер’єрним проєктом Лі Брума за останні шість років. В просторі представлені численні предмети бренду Lee Broom, серед яких люстра Carousel XL, підвісний світильник Lens Flair, настільна лампа Crescent та багато інших неймовірних речей.

Під час онлайн рум-туру Лі Брум показав та детально розповів про предмети та елементи, які він використав в інтер’єрі та про те, що його надихало під час його створення. Також дизайнер поділився емоціями та враженнями від роботи над власною квартирою, зазначивши, що через роки йому було дуже приємно повернутися до світу інтер’єрного дизайну.

“Ви всі насправді перші люди, які здійснили онлайн екскурсію по моїй квартирі в Нью-Йорку. Це захоплююче для всіх” – зауважив Лі Брум

Крім того, у розмові, яку модерувала Соня Забуга, головний редактор Elle та Elle Decoration, Лі Брум розповів про особистості, якими він захоплюється у житті. Серед них британець назвав двох fashion дизайнерів: Вів’єн Вествуд, на яку він працював на початку своєї кар’єри та чия філософія дуже вплинула на його творчість, а також Александра Макквіна, твори, талант та майстерність якого надихали його під час створення власних виставок та перфомансів. Також Лі зауважив, що першим архітектором та дизайнером, який неймовірно вразив його у молоді роки, став Вернер Пантон.

Гостями Design Talk з Лі Брум, що відбувся в шоу-румі Domio Home Interiors, стали провідні українські дизайнери та архітектори, члени та партнери Асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine). Наприкінці заходу кожен з присутніх отримав подарунки від партнерів події – Shabo та Domio Home Interiors.

Теги
SBID Ukraine