Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
Йдеться про ділянку, що розташована в Парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк ім. Т.Г. Шевченка”, яка належить до категорії земель природно-заповідного фонду України та охороняється як національне надбання.
Органами прокуратури встановлено незаконність будівництва та подальшої реєстрації права власності на цю будівлю, в парку, де заборонена будь-яка діяльність, не пов’язана з безпосередніми функціями парку, а також заборонено розміщення будівель і споруд.
Реагуючи на ці порушення, Шевченківська окружна прокуратура м. Києва звернулася до Господарського суду міста Києва.
Наразі Господарським судом міста Києва відкрито провадження та призначено підготовче судове засідання.
На фотографії в повідомлені Київської міської прокуратури зображений ресторан української кухні О’Панас.
Читайте також:
“Замість скверу — довгобуд”: мешканці Осокорків вимагають зупинки розпочатого будівництва біля метро
У Києві реконструюють мости біля станції метро “Берестейська”
Унікальну печеру на Тернопільщині “покращили” пластиковими вікнами
