Projector завдяки курсу “Київський модернізм” зібрав 114 тис. грн на відновлення культурних установ

/ Архітектура /

Зокрема, отримані від продажів онлайн-лекцій кошти направлять для потреб постраждалих унаслідок обстрілів музею Ханенків, Природничого музею, музею Тараса Шевченка та Київського національного університета ім. Тараса Шевченка.

Напередодні освітня платформа заявила про благодійну ініціативу та закликала зацікавлених придбати курси. Як висновок, на відновлення культурних та освітніх установ, які постраждали унаслідок обстрілів 10 жовтня, зібрали 114 тисяч гривень. 

“Дякуємо, що підтримали ініціативу. Ви можете придбати курс, якщо ще не зробили цього, або розповісти про нього друзям. Ми продовжуватимемо передавати кошти на відновлення Києва”, – йдеться у повідомленні. 

Курс “Київський модернізм” створили ще до повномасштабного вторгнення, однак через війну дату його оприлюднення відклали. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Projector (@prjctr_institute)

“10 жовтня 2022 року Київ пережив найстрашнішу атаку з 24 лютого – загинули невинні люди, постраждали обʼєкти інфраструктури та культурні установи. Але російські ракети більше не лякають нас – ми стоїмо за нашу свободу, культуру і за наш Київ. Тому ми пропонуємо вам придбати відеокурс “Київський модернізм”, записаний ще до війни, щоб у складні часи продовжувати вивчати світ, а також – щоб допомогти Києву”, – зауважує команда Projector.

Кураторами курсу стали:

Семен Широчин – дослідник історії архітектури, PhD. Автор 17 книжок про історію та архітектуру Києва. Фокус досліджень – радянський період в історії архітектури та містобудування. Автор серії публікацій про архітектуру промислових міст України.

Євгенія Моляр – мистецтвознавиця. Займається вивченням та збереженням культурної спадщини другої половини ХХ століття. З 2015 року є постійною учасницею самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ та координатокою проєкту “Музеї відкрито на ремонт”. З квітня 2022 стипендіатка Інституту історії мистецтва Макса Планка у Римі.

Переглянути деталі та придбати курс можна за лінком.

 

 

Читайте також

Channel 4 придбав картину Гітлера, щоб глядачі вирішили, чи слід її знищити

Протестувальники вилили на картину Ван Гога “Соняшники” томатний суп

Фудкорти, пивоварня та громадський простір. Німецький бізнесмен оновить Житній ринок