Проєкти YOD Group та Balbek Bureau стали фіналістами премії Hospitality Design Awards

Проєкти українських архітектурних студій YOD Group та Balbek Bureau 21 квітня увійшли до фіналу американської премії Hospitality Design Awards.

Hospitality Design Awards – це міжнародна премія у галузі дизайну, що проводиться протягом 19 років. Нагорода була заснована популярним галузевим виданням Hospitality Design Magazine. Журі премії відзначає найбільшу інновативність, доречність, функціональні рішення та загальну естетику проєкту. 

Серед фіналістів цьогорічної премії у 23 категоріях, що включають дизайн готелів, ресторанів, гібридних громадських просторів, а також візуальну айдентику закладів гостинності опинилися 3 проєкти від українських студій.

Ресторан Terra комплексу Emily Resort під Львовом

Проєкт YOD Group змагається у категорії Upscale Restaurant. Інтер’єр ресторану Terra визначають масивні колони з цеглин зеленого скла. Акцентною є стіна в глибині зали, що декорована омідненими скляними пластинами з відтисками локальних трав.

Фото: Terra by YOD Group

Зазначимо, що YOD Group отримали за цей інтерʼєр гран-прі міжнародного швейцарського конкурсу LIV Hospitality Awards 14 квітня.

Фото: Terra by YOD Group

HAY Boutique Hotel and SPA by Edem Family у Буковелі 

Ще один проєкт від YOD Group із категорії Upscale Restaurant. Органічно вписана у гірський ландшафт будівля вирізняється автентичним карпатським дизайном. Концепція готелю виросла із захоплення розкішною природою Карпат, зокрема локальними рослинами, які прикрашають тераси та балкони.

Фото: HAY Boutique Hotel by YOD Group

Фото: HAY Boutique Hotel by YOD Group

Ресторан «Пивний простір»  MOVA у Дніпрі

Третім номінантом став проєкт від Balbek Bureau у категорії Casual Restaurant. Новий дизайн закладу став преосмисленням індустріальних будівель 70-80-х років минулого століття.  

Фото: Balbek Bureau

Фото: Balbek Bureau

Простір закладу є багтофункціональним і поділений на декілька зон: тут є і цех з виготовлення пива, за роботою якого можна спостерігати відвідувачам, і дитяча зона, і місця для посадки гостей.

Фото: Balbek Bureau

Нагородження переможців відбудеться 6 червня у Нью-Йорку.

 

 

Читайте також:

“Вулкан громадської активності”: 100 Architects створили яскравий майданчик у китайскому місті

“Зелена артерія Амстердаму”: Mecanoo спроєктувала житловий комлекс з кишеньковими парками та музеєм

YOD Group отримала два гран-прі у конкурсі LIV Hospitality Design Awards