Проєкт реконструкції школи для українських дітей у передмісті Варшави від ZIKZAK Architects

Українська студія ZikZak Architects показала проєкт реконструкції школи для українських дітей у передмісті Варшави, в Польщі.

Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Перед нами стоїть велика відповідальність, адже дизайн інтер’єру освітнього закладу безпосередньо впливає на ефективність навчання та зацікавленість учнів у здобутті знань», – розповіли у компанії.

Візуалізація: ZIKZAK Architects

У дизайні інтер’єру команда втілила ріст і оновлення – два важливі компоненти навчального процесу. Завдяки мінімалізму, базованому на світлих відтінках, кремовому дереву у поєднанні з кольором соковитої трави школа виглядає теплою і гостинною. Дизайнери вибрали пастельні приглушені тони навіть для акцентних яскравих кольорів, щоб простір був м’яким і делікатним. Інтер’єр школи підкреслює близькість природи і тонко включає елементи біофільного дизайну. 

Візуалізація: ZIKZAK Architects

Візуалізація: ZIKZAK Architects

Рецепція та івент-хол виконані в єдиній стилістиці й імітують затишну галявину на узліссі. Транзитна зона, що веде від рецепції – це і бібліотека, й ігрова, і лаунж, і шкільний магазин. Приміщення архітектурні й багатогранні. Івент-хол мультифункціональний, передбачений для проведення виступів, зустрічей, відпочинку та спілкування дітей.

Візуалізація: ZIKZAK Architects

Дизайнери приділили особливу увагу текстурам, вони тут м’які й тактильно приємні. Пуфи під колоною можна рухати, будувати з них конструкції – це цікаво дітям. Доповнюють естетику івент-холу зелені сходи з тематичними декоративними елементами на стіні поруч. 

Для прогресивного освітнього процесу задіяли гнучкі просторові рішення: класи різноманітні за розмірами й конфігурацією. Кожна класна кімната має свою власну індивідуальність. Дерево з івент-холу проростає корінням у стаціонарні класи у вигляді ледь помітних натяків, як от малюнку карти на стіні. 

Візуалізація: ZIKZAK Architects

Музичний клас нагадує художню майстерню. Тут присутня атмосфера античності, часів зародження мистецтва, завдяки акцентним квадратним колонам. На лаконічних полицях дизайнери пропонують розмістити художній інвентар або зразки класики мистецтва у вигляді бюстів.

Візуалізація: ZIKZAK Architects

Дизайн інтер’єру приватної школи у передмісті Варшави розробляли для освітньої компанії STUDY.ua.

 

 

Читайте також:

У Новгород-Сіверському відбудують школу, яку авіаударом зруйнували росіяни

На Чернігівщині реконструюють школу за проєктом BORODKIN architects

“Безпечний простір”. Концепт реконструкції харківської школи, яку зруйнувала російська ракета, від IK Architects