Проєкт крематорію у Львові. Як готуються реалізувати концепт маріупольських архітекторів

/ Архітектура /

Авторами, проєкт яких обрали для втілення у 2021 році, стали Заботін Павло, Копейкіна Любов, Копейкін Віктор, Кобец Олена.

Про це розповідає медіа Tvoemisto.tv з посиланням на коментар директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олександра Одинця.

«Ми хочемо цього року виготовити проєктну-кошторисну документацію. Для цього в проєкті бюджету розвитку подали пропозицію щодо виділення коштів. Якщо його приймуть, то ми укладемо угоду з проєктантом і він виготовить документацію», – розповідає посадовець.

Нині повністю готова містобудівна документація, розроблено і затверджено детальний план території, проведено архітектурний конкурс на визначення найкращої концепції візуалізації тощо.

«Закон «Про поховання і похоронну справу» визначає лише комунальну власність крематорію. Ми розглядали можливість державно-приватного партнерства. Потенційний інвестор не бачить у цьому механізмі реалізації свого бізнес-плану. Такий варіант у нас як резервний, але за чинного законодавства у цій галузі це майже не реально», – додає Олександр Одинець.

Зведення крематорію коштуватиме орієнтовно 150-200 млн грн разом з обладнанням. 

Нагадаємо, крематорій хочуть звести біля Голосківського кладовища. Перемогу з найкращим проєктом на архітектурному конкурсі здобула команда архітекторів з Маріуполя – наразі вони працюють в Берліні.

 

 

Читайте також

В Ірпені оголосили переможців архітектурного конкурсу з відбудови зруйнованих об’єктів

В Одесі проведуть архітектурний конкурс на реконструкцію Катерининської площі

На Трухановому острові облаштують екостежки та зони оздоровлення