Проєкт дизайнерки інтер’єру Катерини Чуріної отримав міжнародну премію International Design Awards 2022

/ Дизайн /

Ще шість проєктів Катерини та її студії TABOORET були відзначені спеціальною нагородою від журі IDA 2022.

Естетичний, стриманий і водночас функціональний комод Buzyna, розроблений українською дизайнеркою інтер’єру Катериною Чуріною, отримав бронзу в номінації «Інтер’єрні меблі».

Дизайнерка інтер’єру Катерина Чуріна

Цьогоріч у 16-й міжнародній премії International Design Awards брали участь компанії та професіонали з майже 80 країн світу. Українські проєкти увійшли в число найкращих.

«Для нас ця перемога – можливість показати високий рівень українського дизайну світовій спільноті, отримати визнання для України через свої роботи. Така кількість відзнак від міжнародного журі надихає і додає наснаги йти вперед за новими перемогами», — зазначає засновниця TABOORET Катерина Чуріна.

Комод Buzyna. Зображення: Катерина Чуріна

Комод Buzyna. Зображення: Катерина Чуріна

Джерелом натхнення для створення комоду Buzyna стали українські природні ландшафти. Поєднання дерева та металу створює гармонійну комбінацію матеріалів. Конструкція відрізняється практичністю та продуманим функціоналом. Великий та місткий комод пропонує багато місця для зберігання речей. Він може доповнити інтер’єр або ж стати влучним акцентом у ньому.

Фото: Катерина Чуріна

Фото: Катерина Чуріна

Це вже друга перемога TABOORET на конкурсі IDA. У 2019 році студія отримала срібло в номінації «Дизайн інтер’єру», представивши проєкт офісу Інституту когнітивного моделювання.

International Design Awards — одна з найвідоміших та найпрестижніших премій у сфері дизайну. Щорічно журі відзначає найкращі проєкти у п’ятьох напрямках — архітектура, інтер’єр, продуктовий, графічний та fashion-дизайн.

 

 

Читайте також

“Нові ідеї, що народжують майбутнє”. Презентація конкурсу для дизайнерів й архітекторів U-TOUCH

У Німеччині відкривають перше представництво Українського інституту

Вінничанин змонтував будинок за 72 години за власною технологією швидкого зведення