Презентація книги PRODUCT DESIGN in Ukraine 

18 лютого в креативному хабі Quoroom в IQ Business Center відбулась презентація книги «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор» від видавництва СР PUBLISHING. 

Це вже друге видання із серії, яка присвячена українським дизайнерам, архітекторам, студіям і їхнім проєктам, і перша в нашій країні книга з предметного дизайну. Автором ідеї створення цієї серії і власне автором книги PRODUCT DESIGN in Ukraine є Люсія Бондар, засновниця видавництва CP PUBLISHING.

Книга охоплює більше 70 оригінальних предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів, студій. До видання увійшли предмети, створені за останні п’ять років.

Люсія Бондар, засновниця видавництва CP PUBLISHING

Це яскраве двомовне видання у твердій обкладинці, мета якого – підтримка та просування українського предметного дизайну, підвищення обізнаності про вітчизняних майстрів і їхні досягнення.

Книга вийшла за підтримки Українського культурного фонду. Партнери проєкту: Colliers International (Україна), Yakaboo, Huss, ArtHuss. Інформаційна підтримка: PRAGMATIKA.MEDIA.

Для замовлення: +38 (099) 775 47 19, Альона Філат.

Презентація книги PRODUCT DESIGN in Ukraine