Прага передасть Україні 22 одиниці громадського транспорту

У межах співпраці країна-партнерка подарує 20 трамваїв та 2 автобуси. Більшу частину із них відправлять до Харкова, аби відновити пошкоджену транспортну інфраструктуру.

Зокрема, прифронтове місто отримає 20 трамваїв, а два автобуси надійдуть на баланс Хмельницького, повідомляє Сynews із посиланням на мера Праги Зденека Гржиба.

Мова йде про 5 трамваїв типу T3SUCS, 15 трамваїв типу T6A5, автобуси Karosa B951 та Irisbus Citelis 18M.

Повідомляється, що ці транспортні засоби раніше використовувались у чеській столиці, однак нині їх вже списали. Водночас у відомстві наголошують, що всі вони абсолютно справні. 

Україні передадуть 20 трамваїв та 2 автобуси. Фото: Сynews

Вартість гуманітарної допомоги складає близько 7 мільйонів крон (майже 250 тисяч доларів). Доставити транспорт в Україну допоможе неприбуткова організація People in Need.

За словами мера, транспортувати будуть кількома партіями. Темпи залежатимуть від завантаженості логістичного маршруту та безпекової ситуації, може йтися “від днів до тижнів”.

Нагадаємо, що Чехія й раніше долучалась до відновлення української транспортної інфраструктури. До прикладу, у травні чеське місто Брно подарувало Харкову два трамваї Т3 та шість тролейбусів Škoda 14Tr.

 

 

Читайте також

Київрада проситиме ВР врегулювати рух портативних видів транспорту з електромотором

Столичних водіїв, що паркуються на газонах, вноситимуть до бази правопорушників 

Австрія зведе в Україні три медзаклади – на це виділять €600 мільйонів