Посеред зеленої зони у Львові збираються звести житловий комплекс

Забудовник отримав дозволи на дві нові черги житла у мікрорайоні Майорівка й натомість зобов'язався прокласти там під'їзні дороги та дитячий садок.

Відповідні містобудівні умови й обмеження погодили у виконавчому комітеті Львівської міської ради 30 вересня, пише ZAXID.NET.

Будівництво першої черги у лісовому масиві погодили у січні 2022. Проєкт передбачає зведення 7-поверхового житлового будинку на 77 квартир. Сюди забудовник також пообіцяв прокласти дорогу власним коштом і передати у власність міста приміщення площею 200 м² для влаштування медіатеки.

Новий ЖК збудують між вул. Китайською і Пасічною. Скріншот: Google Maps

Нове рішення виконкому дозволяє розширити забудову на кілька багатоповерхівок, загальною місткістю у 261 квартиру. Головний архітектор проєкту Володимир Хома зазначив, що тут також передбачили двоповерховий підземний паркінг, дитсадок, спортзал і басейн. 

Забудовувати цю місцевість буде ТзОВ “Олімпік ЛТД Плюс”, кінцевими бенефіціарами якого є Юрій та Ніна Жук. Земельні ділянки, на яких планують реалізовувати проєкт, належать будкомпанії “Нове місто” – її власником є підприємець Павло Власюк.

Варто зазначити, що у 2020 році депутати міськради ухвалили рішення, за яким цільове призначення цієї ділянки з індивідуального садівництва змінюється на будівництво багатоповерхових житлових будинків. 

 

 

Читайте також

На місці аварійної будівлі біля ринку “Новий” у Львові створять торговий центр

Забудовник пригнав вантажівку з номерами ЗСУ для зведення небосягів упритул до Голосіївського парку

У Києві вимагають позбутись недобудови на проспекті Леся Курбаса – петиція