Посеред каскадної долини рисових терас у Японії звели готель за проєктом Кенго Куми

На японському острові Кюсю в префектурі Оіта відбулось відкриття двадцятого закладу Hoshino Resorts.

Готель розташований у районі Юфуін-Онсен – одній із найбільших локацій за кількістю гарячих джерел у Японії. Природні особливості цього регіону вирішили використати у будівництві комплексу KAI Yufuin, пише Designboom. 

Готель розташований на японському острові Кюсю в префектурі Оіта. Фото: designboom.com

Враховуючи досвід японських традицій, Kengo Kuma & Associates перетворює готель на рьокан, який має ванни, облаштовані у приміщеннях, а також ванни просто неба – незалежно від пори року вода у них постійно гаряча. 

Готель KAI Yufuin включає в себе як криті, так і відкриті термальні ванни. Фото: designboom.com

KAI Yufuin складається з 45 номерів, які розташовані у головній будівлі або ж в люксових окремих апартаментах. З окремих гостьових будиночків відкривається вид на широкі краєвиди скульптурного ландшафту та гір. Частина з них виходить на навколишній ліс і має власну відкриту ванну з гарячими джерелами.

Проєкт відображає японську архітектурну традицію. Фото: designboom.com

Дизайн інтер’єру одного з готельних номерів. Фото: designboom.com

Вестибюль готелю. Фото: designboom.com

Готельний комплекс розташований посеред каскадної долини рисових терас. Таким чином зв’язок зі зміною сезонів можна відчути завдяки тому, як дзеркальні води відображають навколишнє середовище.

Водяні тераси, що відображають зміну сезонів. Фото: designboom.com

“Перед посадкою рису навесні рисові тераси заповнюються водою, де чисте блакитне небо та навколишній ландшафт відбиваються на її поверхні. Після посадки рису свіжа зелень молодих рослин поширюється, а влітку вирощений рис рухається з вітром, створюючи свіжий тон.

Восени колосся рясно росте і стає схожим на золото. Пейзаж після збору врожаю є знайомою сценою Юфуйня взимку”, – кажуть у Hoshino Resorts.

За так званою “зміною сезонів” можна спостерігати, не виходячи з готельного номеру. Фото: designboom.com

Взаємозв’язок традиційної японської архітектури з ландшафтом підкреслює й сам Кенго Кума. 

“Розташування KAI Yufuin нагадує мені фермерське село в Yufuin, і в певному сенсі це місце схоже на оригінальний ландшафт Yufuin. Головною особливістю цього помешкання є пейзаж красивих рисових терас. Він розроблений таким чином, щоб зміну сезонів можна було відчути з будь-якого місця”, – підкреслює архітектор. 

 

 

Читайте також

Мемуари митця-бунтівника й активіста Ай Вейвея від ArtHuss 

Habitat 67. Моше Сафді дарує свою квартиру монреальському університету

Навколо найвищої будівлі світу пропонують звести надземний кільцевий мегаполіс