Посадовця КМДА Дмитра Науменка відправили під домашній арешт із браслетом

Чиновник підозрюється у розкраданні близько 1 млн гривень бюджетних коштів, виділених на відновлення тротуарів та автодороги після підключення водопроводу до житлових будинків.

Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслета директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменку. Про це повідомляє столична прокуратура.

Згідно з ухвалою, на підозрюваного покладено обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою; повідомляти слідчому, прокурору або суду про зміну місця свого проживання; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

Фото: Київська міська прокуратура

У прокуратурі зазначають, що підозрюваний, розуміючи, що роботи не виконані в повному обсязі, підписав офіційні документи, які стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів у грудні 2022 року. За висновком експертизи, вартість невиконаних робіт становить близько одного мільйона гривень.

У КМДА вже відреагували на арешт Науменка. Там зазначили, що таким чином триває блокування роботи департаментів, відповідальних за критичну інфраструктуру. У відомстві також заявилипро низку порушень у ході проведення слідчих дій та розгляду справи.

“Розгляд справи відбувся з порушенням територіальної юрисдикції: з невідомих причин справа розглядалась не Шевченківським районним судом міста Києва за місцем знаходження сторони обвинувачення, а Голосіївським. Розгляд справи відбувся під головуванням судді Мазура Ю.Ю., який ухвалює однотипні судові рішення щодо інших посадових осіб без з’ясування усіх обставин справи та на підставі недопустимих доказів”, – йдеться в повідомленні КМДА.

 

 

Читайте також:

Уряд оголосив догану Кличку і звільнив чотирьох голів РДА в Києві – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Скандальні тендери: прибирання зачиненого аеропорту, шкільні мати, флагшток за 5 млн гривень – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

“Обурливі тендери”: в київські укриття закупили барабани, овочерізки та пательню – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ